Odvážný nový svět v automobilové logistice: Prezentace Roberta Camerona na konferenci TAL 2023

Sabina Eretová Aimtec
18. 7. 2023 | 2 minuty čtení

Tváří v tvář změněné realitě v dodavatelském řetězci automobilového průmyslu. Vstupte do budoucnosti automobilové logistiky s Robertem Cameronem, Head of Production, Logistics and Aftermarket Department Německého svazu automobilového průmyslu (VDA). Jako uznávaný odborník v oboru přináší Cameron více než dvacet let zkušeností, včetně těch, které získal během své zásadní role při standardizaci procesů v evropském dodavatelském řetězci automobilového průmyslu. 

Připojte se ke Cameronovi na konferenci Trends in Automotive Logistics (TAL) 2023 – prohlédněte si záznam jeho prezentace, kde vám představí proměněnou realitu dodavatelského řetězce v automobilovém průmyslu.  

V posledních dvou letech čelí toto dynamické odvětví bezprecedentním výzvám, které překonávají vše, co se dělo v předchozích padesáti letech. S ohledem na tuto skutečnost se Cameron zabývá naléhavými otázkami: Jaké zásady musíme opustit a jak mohou manažeři logistiky efektivně proplouvat těmito neprobádanými vodami? Nenechte si ujít příležitost získat poznatky z prezentace Roberta Camerona na konferenci TAL 2023.  (v EN)

Během své prezentace se Cameron zabývá trendy, které způsobují revoluci v automobilovém průmyslu – autonomní, propojená a elektrická vozidla.  

  • Zjistěte, jak automobilové odvětví čelí zásadní výzvě: přilákat lidi. 
  • Zjistěte, jaké dovednosti musíme rozvíjet v rámci této transformace.  
  • Prozkoumejte poptávku po evropské výrobě baterií a informace o extrémním nedostatku polovodičů. 
  • Staňte se svědky měnící se dynamiky pracovní síly a potřeby překlenout generační propast. 

Nejsou to však jen výzvy a nejistoty. Cameron vyzdvihuje pozitivní pokroky v procesech dodavatelského řetězce a zdůrazňuje potřebu okamžitých opatření v příštích sedmi letech.  

Důraz by měl být kladen na efektivitu, nikoliv na eleganci procesů dodavatelského řetězce. Globalizace sice není ve své podstatě špatná, ale bere se příliš vážně.  

Sdílejte článek

Top novinky
z oblasti logistiky, IT a výroby.

Přihlaste se k odběru Aimtec Insights

Přihlášením k odběru novinek souhlasím se zpracováním osobních údajů.

loading