Hlad po změně a potřeba silného týmu – co naši TAL řečníci zdůrazňují při budování kariéry?

Tereza Čechová Aimtec
10. 5. 2023 | 3 minuty čtení

Konference Trendy v Automobilové Logistice (TAL) není jen o technologiích a projektech, ale hlavně o lidech a předávání zkušeností. Zeptali jsme se proto řečníků, co je nejvíce posunulo na jejich profesní dráze.

Otázka pro všechny zúčastněné zněla: Co považujete za nejdůležitější věc, kterou jste se naučil/a během své kariéry?

 

330x330 Robert Cameron

Nezáleží na tom, jak dobrý máte plán, 80 procent výsledku vychází z vaší zkušenosti a schopností, 20 procent je život se vší svou nepředvídatelností.

Robert Cameron 
Head of Production, Logistics & Aftermarket VDA

 

330x330 Kateřina Donate

Rozhodně bych zmínila týmovost a motivaci lidí. Od začátku nového projektu by měli být všichni jeho součástí. Měli by vědět, že se podílejí na změně a v důsledku i na hodnotách a chodu celé firmy. Pokud tohle máte, pomáhá to v dalším rozvoji.

Kateřina Donate
Head of Logistics, Scherdel

 

300x300 Denis Kittrich

Definovat procesy. Vše, co děláme, má nějaký cíl a má to své zákonitosti. Ve výrobě a logistice si tyto zákonitosti musíme popsat, abychom pochopili, co se ve firmě děje a jak to můžeme zlepšit.

Denis Kittrich
Project Manager, BRANO

 

330x330 Michael Kuhn

Dopředu nikdy nevede jen jedna cesta! Tahle poučka úzce souvisí se standardizací, o které jsem se zmínil v předchozí anketě. Sice to tak může vypadat, ale standardizace neznamená automaticky omezení. Když dospějete k tomuto poznání, můžete se na věc podívat novýma očima a posunout vývoj dál. Někdy se stane, že právě v tomto bodě – ať už kvůli růstu společnosti nebo třeba kvůli změně v dodavatelském řetězci – musíte změnit, co do té doby fungovalo, ale můžete tím dosáhnout daleko většího úspěchu.

Michael Kuhn
Head of Organization, Scherdel

1140x251 TAL2023 Banner CZ Foto

 

330x330 Quali Bindioa

Šetřete, snažte se, investujte, zmizte. K dosažení skvělých výsledků nepotřebujete publikum. Je třeba se soustředit na své nejsilnější stránky k tomu, abyste dotáhli věci do konce a vytvořili tým poháněný důvěrou a společnou vizí.

Bindioa Ouali
Enterprise Architect & OTT Director, Safran Cabin

330x330 Klaus Straub

Největší lekcí v mé kariéře bylo, že je potřeba zůstat hladový po změnách a transformacích. Abyste si tento „hlad“ udrželi, musíte riskovat a musíte se v takových situacích cítit dobře.

Klaus Straub
Co-Founder & CEO, xelerate.tech

 

330x330 David Strnad

Pokud se podívám zpětně na svých 22 let praxe, po celou dobu mě provázela možnost vybudovat silný tým spolupracovníků. Když se toto podaří, je práce a zdolávání nových výzev skutečnou radostí.

David Strnad
Head of Logistics, Škoda Auto

 

330x330 Jiří Žižka

V průběhu své kariéry vnímám jako nejpodstatnější umět plánovat a prioritizovat úkoly podle jejich důležitosti. Osobní time management a řízení sama sebe mne posouvá dále. V každodenním životě se setkáváme s velkým množstvím úkolů i vjemů a je nereálné obsloužit vše.

Jiří Žižka
Projektový Manažer, Aimtec

300x300 Cyril Klepek


Po načasování expanze do velké části Evropy dva měsíce před začátkem covidu, že každá krize je zároveň příležitostí.

Cyril Klepek
Founder & CEO, Cyrkl

 

Sdílejte článek

Top novinky
z oblasti logistiky, IT a výroby.

Přihlaste se k odběru Aimtec Insights

Přihlášením k odběru novinek souhlasím se zpracováním osobních údajů.

loading