Využijte potenciál LBS naplno

Petr Stejskal Aimtec
22. 1. 2019 | 2 minuty čtení

Takové to domácí Waze

GPS navigace do budov nevidí. LBS ale ano! A proto si doslova říká o využití pro indoor navigaci pro manipulační techniku. Využívejte kapacity své flotily naplno. LBS nejen najde optimální trasu na základě fronty práce, ale také ji upraví podle aktuálních informací, například podle toho, že v uličce je už jiný vozík. Operátorovi napovídá další operace a ověřuje splnění úkolu. To vše bez skenování a v reálném čase. Navíc doopravdy funguje jako navigace, a dokáže tak obsluze říkat, za jak dlouho má odbočit nebo kdy bude v cíli.

Location Based Services

Skenování jednou a dost

Nehledejte, neskenujte. Díky LBS stačí naskenovat materiál/zboží jen jednou a pak už sledovat jeho pohyb po skladě. Nezáleží na tom, jestli byla paleta zaskladněna správně nebo jestli obsluha zapomněla naskenovat pozici. S LBS máte okamžitou informaci o přesné poloze a o množství svých skladových zásob.

Location Based Services

 

Vratné obaly se už neztratí

Používáte při výrobě vratné obaly? A stává se vám, že je občas nemůžete najít? Kombinace čárových kódů a UWB vám přinese informace o množství a poloze všech vratných obalů a o mezioperačních zásobách. Upozorní také na přesun prázdného obalu a umožní vám odhalit místo chybného kroku.

Location Based Services

Sdílejte článek

Top novinky
z oblasti logistiky, IT a výroby.

Přihlaste se k odběru Aimtec Insights

Přihlášením k odběru novinek souhlasím se zpracováním osobních údajů.

loading