EDI komunikace s novými partnery je teď hračka, říká Thomas Schott z RAPA

Tereza Čechová Aimtec
8. 12. 2022 | 2 minuty čtení

Společnost RAPA dodává komponenty a systémová řešení pro automotive, zdravotnictví a průmysl. Firmu s přibližně tisícovkou zaměstnanců dlouho trápil váznoucí proces ladění EDI komunikace s novými dodavateli a pomalé osvojování nových formátů zpráv v EDI. „Díky spolupráci se společností Aimtec nyní tyto procesy zaberou zlomek původního času,“ říká viceprezident pro IT v RAPA Thomas Schott.

Spolehlivá a stabilní EDI komunikace je pro podnikání RAPA klíčová. V minulosti trvalo měsíce, než se podařilo propojit nové partnery, ať už na straně zákazníka či dodavatele, nebo integrovat nové typy zpráv do EDI. „Když se objevily problémy, nepotřebovali jsme na jejich vyřešení hodiny, ale dny a někdy i týdny. Důsledkem bylo pošramocení reputace u OEM a extrémní frustrace v IT oddělení,“ líčí Schott. To vše se změnilo díky migraci zákazníků i dodavatelů na jednotnou EDI platformu. Nová možnost validace zpráv v RAPA navíc minimalizovala objem zatíženek od OEM.

Sledujte video a zjistěte více o úspěšné spolupráci společností RAPA a Aimtec.

  
Chcete se svými zákazníky a dodavateli komunikovat jednoduše, rychle a spolehlivě, stejně jako tomu je ve společnosti RAPA? >> Kontaktujte nezávazně našeho experta na EDI řešení.

Sdílejte článek

Top novinky
z oblasti logistiky, IT a výroby.

Přihlaste se k odběru Aimtec Insights

Přihlášením k odběru novinek souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Dostávejte souhrn novinek
ze světa logistiky, výroby a IT do mailu.

Přihlaste se k odběru Aimtec Insights

Přihlášením k odběru novinek souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Mohlo by Vás také zajímat

loading