The Logistics Tribe: O digitálních nástrojích a transformaci v automobilovém průmyslu s Romanem Žákem

Sabina Eretová Aimtec
5. 5. 2023

Společnost Aimtec je inovátorem v oblasti digitální transformace už od roku 1996. V jednom z posledních dílů platformy The Logistics Tribe se Boris Felgendreher, moderátor podnikových a logistických podcastů, setkal se spoluzakladatelem a předsedou představenstva společnosti Aimtec Romanem Žákem. Diskutovali spolu o jedinečném přístupu firmy a o tom, jak řeší výzvy, kterým čelí jejich klienti v automobilovém sektoru. 

V podcastu Roman Žák hovořil o tom, jak si s Jaroslavem Follprechtem uvědomili, že nejsou spokojeni ve společnosti, kde právě pracovali. A jak je to vedlo k založení firmy Aimtec s důrazem na schopné zaměstnance a na poskytování služeb s vysokou přidanou hodnotou v oblasti výroby a logistiky.

Rozhovor se také dotkl výzev, kterým čelí klienti společnosti Aimtec v automobilovém průmyslu, včetně potřeby sledovatelnosti, bezpečných kritických cest a sekvencování projektů. Přístup firmy Aimtec je založený na porozumění potřebám svých klientů a na tom, že jim dokáže dodat flexibilní a spolehlivá řešení, která se dají snadno nasadit a která jim pomáhají digitalizovat firemní procesy.

„Nejde jen o implementaci technologie, ale také o budování interních týmů, jejich digitální kompetence a implementaci agilních procesů do rozhodování. Aimtec pomáhá klientům stát se flexibilnějšími, standardizovanějšími a agilnějšími, aby lépe reagovali na změny a byli vůči nim odolnější,“ uvedl Roman Žák, spoluzakladatel a předseda představenstva Aimtec.

Více se dozvíte v podcastu:

Sdílejte článek

Top novinky
z oblasti logistiky, IT a výroby.

Přihlaste se k odběru Aimtec Insights

Přihlášením k odběru novinek souhlasím se zpracováním osobních údajů.

loading