Vyřešte B2G e‑Invoicing a získejte flexibilitu na mezinárodním poli

Sabina Eretová Aimtec
29. 2. 2024 | 2 minuty čtení

V dnešní digitalizované éře se podnikání neustále vyvíjí. Přechod na elektronické fakturování (e-Invoicing) v rámci B2G (Business-to-Government) je klíčovým prvkem pro zajištění transparentnosti a compliance.  

E-Invoicing se totiž stává nejen preferovanou, ale v mnoha případech i povinnou praxí. Díky naší platformě a partnerství s firmou Sovos bude vaše společnost připravena splnit zákaznické požadavky. Bez ohledu na to, zda používáte systém SAP nebo jiné ERP a nezávisle na tom, zda již využíváte naše služby pro elektronickou výměnu dat (EDI as a Service).

Napojení na B2G e-Invoicing

Vyřešení e-fakturace v B2G je nezbytné zejména pro ty dodavatele, kteří jsou mezinárodně aktivní. Požadavky se v jednotlivých zemích liší, a tak je zásadní být flexibilní a umět vyhovět různorodým právním a technickým standardům v závislosti na lokalitě.

V rámci e-Invoicingu nabízíme komplexní služby:

  • Ať už řešíte fakturaci v Itálii, Portugalsku, Maďarsku, Srbsku nebo v dalších zemích, poskytujeme globálně škálovatelné řešení, které zahrnuje generování, odesílání, přijímání a správu elektronických faktur v souladu s mezinárodními předpisy.
  • Získáte řešení, které je integrovatelné do stávajících ERP systémů, včetně SAP.

Toto řešení zahrnuje nejen možnost integrace na vládní portály, ale také podporu pro aktualizace a změny v regulačních požadavcích, což zajišťuje dlouhodobou udržitelnost a compliance vašich e-Invoicing procesů.

SABM CZ Banner

„Zvolte si partnera, který již rozumí vašemu podnikání a vašim potřebám. Nabízíme nejen napojení na vládní portály díky spolupráci s externím partnerem, ale také přizpůsobení a integraci modulu přímo do vašeho systému SAP, což vám umožní efektivní správu e-fakturace bez zbytečných komplikací,“ říká Jan Stočes, Cloud & Integration Solution Director ze společnosti Aimtec.

Sdílejte článek

Top novinky
z oblasti logistiky, IT a výroby.

Přihlaste se k odběru Aimtec Insights

Přihlášením k odběru novinek souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Dostávejte souhrn novinek
ze světa logistiky, výroby a IT do mailu.

Přihlaste se k odběru Aimtec Insights

Přihlášením k odběru novinek souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Mohlo by Vás také zajímat

loading