Deloitte a digitální továrna budoucnosti

Donovan Spronk Deloitte
27. 11. 2019 | 1 minuta čtení

Podnikatelé stojí na prahu nové éry průmyslové výroby. Pokročilé procesy, nové materiály a automatizace – všechny tyto inovace formují současnou i budoucí podobu průmyslu. A výrobci se začínají ptát, jak s těmito změnami na trhu udržet krok…

Přijměte, prosím, naše pozvání na konferenci TAL 2020, kde vám společnost Deloitte představí praktické příklady integrace umělé inteligence do výrobních procesů.

 Co vás čeká?

  • Seznámíte se s technikou vizuální kontroly, kdy s využitím strojového učení pro rozpoznávání obrazu můžeme ověřovat kvalitu hotového zboží.
  • Představíme si nástroje pro automatizované strojové učení, které vám pomohou na vaší cestě ke snadnému zavádění umělé inteligence do každodenních procesů.
  • Poznáte vizuální analytické nástroje, které posunou vaše reportování z tradičního Business Inteligence na Insights Driven.
  • Názorně si ukážeme možnosti stanice rozšířené reality (augmented reality), zaměříme se především na různé způsoby využití internetu věcí (nezapomeňte sis sebou vzít svůj smartphone!).

Pro více informací kontaktujte Donovana Spronka.


Talconference


Sdílejte článek

Top novinky
z oblasti logistiky, IT a výroby.

Přihlaste se k odběru Aimtec Insights

Přihlášením k odběru novinek souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Dostávejte souhrn novinek
ze světa logistiky, výroby a IT do mailu.

Přihlaste se k odběru Aimtec Insights

Přihlášením k odběru novinek souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Mohlo by Vás také zajímat

loading