Odolá dešti, prachu i horku. A ještě vám usnadní práci

Antonín Steinberger Aimtec
25. 2. 2018 | 2 minuty čtení

Čárový kód – jednoduchý, ale geniální nápad Joe Woodlanda, který byl poprvé vyzkoušen v praxi už v roce 1974, nám zjednodušuje život každý den. Od žvýkaček, které jím byly opatřeny jako první, jsme se posunuli do světa, kde své unikátní označení kombinované z čar a čísel má prakticky vše, co kupujeme.

Pokud se přeneseme do míst, kde se všechno zboží vyrábí, třídí a distribuuje – do výrobních a logistických hal – ocitneme se ve světě, kde se bez čárového kódu jednoduše neobejdou. Terminálů pro jeho čtení, které mohou mít i další funkce, je spousta. Nedávno se ale na trh dostal nový pomocník, který své větší, a ve většině případů dražší, konkurenty z řad čteček lehce předežene. A to nejen svou cenou… Oproti občas používaným chytrým telefonům má také své výhody. Už vám někdy telefon upadl na betonovou podlahu?

Nový mobilní počítač TC20 od Zebra Technologies lze na první pohled zaměnit s chytrým telefonem. Je to ale firemní pomocník, který zjednoduší skladování a inventarizaci ve vašich skladech, nebo i sběr dat v terénu. TC20 je extrémně odolné zařízení, které umožňuje provoz ve ztížených podmínkách – v prachu, dešti nebo mrazu. Díky zabudovanému fotoaparátu lze rychle pořizovat fotografie například poškozeného balení při příjmu zboží a 2D umožňuje skenování čárových kódů. Samozřejmostí je velká výdrž baterie, v případě potřeby využijete TC20 i jako vysílačku. Zařízení připojíte do sítě pomocí Wifi a Bluetooth. Navíc je „técédvacítka“ kompatibilní se systémem Android. Zkrátka, tento přístroj vám může ušetřit mnoho času i peněz. Zajímají vás detaily, jak byste ho mohli využít u vás? Kontaktujte Antonína Steinbergera, antonin.steinberger@aimtecglobal.com.

Sdílejte článek

Top novinky
z oblasti logistiky, IT a výroby.

Přihlaste se k odběru Aimtec Insights

Přihlášením k odběru novinek souhlasím se zpracováním osobních údajů.

loading