Novinky pro uživatele SAP – traceabilita napříč systémy, služby v cloudu i revoluční technologie

Marie Mundilová Aimtec
13. 1. 2022 | 3 minuty čtení

Zorientovat se v novinkách a trendech, poradit se a sdílet zkušenosti a best practices přijeli do Plzně naši zákazníci z řad uživatelů řešení SAP. Připomeňte si to nejdůležitější ze semináře o praktickém využití nejmodernějších trendů v tomto odvětví.

SappyMOM – digitalizace shopflooru

Víte, čemu v Aimtecu říkáme „korporátní dilema“? Jakou příležitost můžete najít v přechodu na SAP S/4HANA? Proč je důležité se ptát, jak starý je „váš SAP“? To vše se dozvíte v příspěvku Jana Vápeníka, Business Development Managera SAP. Poslechněte si o standardizaci systémů, prokletí „zetkových“ transakcí i vizi budoucnosti v podobě propojených systémů plně digitalizované továrny.

 

Case Study: Lasselsberger

Export do 92 zemí světa, denní expedice 3000 palet s průměrnou váhou jedna tuna, specifická výroba s nároky na skladovou zásobu řádově 250 000 europalet. O skladové logistice hotových výrobků a navazující distribuci otevřeně promluvil Pavel Vokáč ze společnosti Lasselsberger, světově významného producenta keramických obkladových materiálů. Jak vypadají sklady a řešení, za která je Pavel Vokáč zodpovědný? Jaké výhody a jaká úskalí přineslo sjednocení interních logistických systémů pod SAP?

 

Case Study: Fehrer

Úkol zněl jasně. V návaznosti na rozšiřování výroby v libereckém závodě vybudovat nová skladová místa a ta procesně uřídit tak, aby zůstala zajištěna plynulá obsluha výroby a expedice. Nárůst výroby o 40 % byl ovšem podpořen pouze desetinovým nárůstem skladové plochy. Řešení? Zcela nová skladová logika, zapojení automatizační technologie a kompletní revize procesů. Poslechněte si příspěvek Davida Štětiny, který na tomto projektu spolupracoval na straně zákazníka.

 

Cloud ve vztahu k SAP řešení

Cloudová řešení získávají stále větší důvěru i u našich obchodních partnerů. Dostupnost řešení, jeho spolehlivost a zároveň přenesení zodpovědnosti za provoz na dodavatele – to jsou některé z argumentů, které padají při rozhodování, jak kritickou IT infrastrukturu řídit. Orientujete se ve světě cloudových služeb? Víte, jak se k tomuto tématu staví SAP?

 

Zebra Technologies – Performance Edge

Aby mohla logistika fungovat co nejefektivněji, je zásadní mít v každém okamžiku správná data jako podklad pro rozhodování o dalších krocích. Právě tomu napomáhají novinky od Zebra Technologies. Jak propojit realitu ve skladu s jeho obrazem, který vytváříme v našich IT systémech? O vybavení, které vám s tím pomůže, promluvil Petr Stejskal, CTO Aimtec.

 


Zaujalo Vás některé z témat? Chcete se nezávisle poradit?

>> Kontaktujte našeho experta <<


Sdílejte článek

Top novinky
z oblasti logistiky, IT a výroby.

Přihlaste se k odběru Aimtec Insights

Přihlášením k odběru novinek souhlasím se zpracováním osobních údajů.

loading