MC9400 od Zebra Technologies: Zbrusu nový snímač a další vychytávky

Petr Stejskal Aimtec
12. 2. 2024 | 3 minuty čtení

Téměř pět miliónů terminálů řady MC9000 pomáhá každý den po celém světě zjednodušovat a zlepšovat procesy v těch nejtěžších podmínkách. Nyní přichází nová generace. Seznamte se s lídrem na trhu mobilních terminálů, zařízením Zebra MC9400. Co nabízí? Více výkonu, zcela nový snímač čárových kódů a nejrychlejší možnosti připojení k bezdrátovým sítím. 

Zebra MC9400 staví na nové platformě, která poskytuje v porovnání se svým předchůdcem 2,5× vyšší výkon procesoru, o 50 % více operační paměti a násobně více interní paměti. To umožňuje nejenom zrychlit provoz stávajících aplikací, ale také přidat nové, které mohou běžet současně bez přerušení. Stále ještě používáte textové rozhraní do svého ERP systému? Plánujete přejít na nové grafické rozhraní, např. v průmyslovém prohlížeči Zebra Enteprise Browser? Není problém. Používejte všechny aplikace, které potřebujete. Výkon zařízení je naprosto dostačující

Zbrusu nový snímač SE58

Klíčovou novinkou je zcela nový snímač čárových kódů SE58, poprvé uvedený v mobilním terminálu MC9400. Vyniká absolutně bezkonkurenčním rozsahem čtení – dokáže se zaměřit na několik málo centimetrů a stejně dobře se orientuje v prostoru vzdáleném třicet metrů. S jedním zařízením tak operátor bez problémů naskenuje box, který drží v ruce, ale i skladovou pozici v pátém patře nebo paletu nakládanou na kamion rovnou z kabiny vozíku. Snímač má inovativní zelený zaměřovací kříž, který je až 7× lépe viditelný za přímého denního světla než běžný červený. 

„Tohle je nejlepší skener, který jsem kdy viděl! Ať už jde o výkon, snímač nebo bezdrátovou konektivitu – ve všem exceluje! Něco takového tu ještě nebylo.“

Petr Stejskal, Chief Technology Officer, Aimtec

Vysoká konektivita a mnoho dalšího

Mobilní terminál Zebra MC9400 je naprostý bestseller na trhu. Kromě jiného reaguje také na zvyšující se požadavky na konektivitu. Nabízí nejenom podporu nejnovějšího standardu WiFi 6E s čtyřnásobkem přenosové rychlosti a o 75 % nižší latencí než předchozí WiFi 5, ale jako první ultraodolný mobilní terminál s pistolovou rukojetí poskytuje podporu 5G. Privátní 5G sítě se tak stávají velmi zajímavou alternativou k WiFi připojení, především pro dynamicky se měnící nebo náročné prostředí uvnitř i vně budov. Zebra MC9400 umožňuje využití dvou SIM karet (nano SIM a eSIM) a tím zajišťuje připojení jak do privátní, tak do veřejné 5G sítě. Uživatel se díky tomu může spolehnout na spojení v jakékoliv situaci. 

Zebra Expert CZ Banner

Novinek je mnohem víc, např. biometrické přihlašování, možnost videokonferencí, podpora OCR a vylepšené provedení pro drsné prostředí. Za zmínku stojí také podpora aplikací využívajících umělou inteligenci nebo rozšířenou realitu. Mobilní terminál MC9400 je zkrátka zařízení, které byste si neměli nechat ujít. Zajímají vás detaily? Domluvte si předvedení zařízení – vzdáleně, na vašem pracovišti nebo jako zápůjčku. Prezentace je zdarma! 

Sdílejte článek

Top novinky
z oblasti logistiky, IT a výroby.

Přihlaste se k odběru Aimtec Insights

Přihlášením k odběru novinek souhlasím se zpracováním osobních údajů.

loading